Nota prawna


Informacje zgodne z § 5 TMG (niemieckiej ustawy o mediach telekomunikacyjnych)::

HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH
Am Stadion 36
45659 Recklinghausen
Niemcy

Firma reprezentowana przez:

Dyrektorzy generalni:
Cornelia Kill-Frech
Eckhard Hell
Dirk Heidhues

Kontakt:

Telefon: +49 2361 5898 0
Telefaks: +49 2361 5898 40
E-Mail: mail@hosch.de

Wpis rejestrowy:

Wpis do rejestru handlowego:
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Recklinghausen
Numer rejestrowy: HRB 4094

Podatek obrotowy:

Numer Identyfikacji Podatkowej podatku obrotowego zgodnie z § 27 Ustawy o podatku obrotowym:
DE199802273

Rozstrzyganie sporów:

Komisja Europejska udostępnia platformę do internetowego rozstrzygania sporów (ODR):

https://ec.europa.eu/consumers/odr

Nasz adres e-mail można znaleźć w nocie prawnej na górze strony.
Nie jesteśmy gotowi ani zobowiązani do udziału w postępowaniach przed organem pojednawczym ds. konsumenckich.

Odpowiedzialność za treści:

Jako dostawca usług zgodnie z § 7 ust.1 TMG jesteśmy odpowiedzialni za własne treści umieszczane na tych stronach zgodnie z przepisami ogólnymi. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawcy nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych, a także do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nie narusza to obowiązku usuwania lub blokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnie obowiązującym prawem. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. W przypadku uzyskania wiedzy o przypadkach naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za linki:

Nasza oferta zawiera linki prowadzące do zewnętrznych stron podmiotów trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić odpowiedzialności za te treści. Odpowiedzialność za treść stron, do których prowadzą linki, ponosi zawsze ich właściciel lub operator. W momencie umieszczania odnośników podlinkowane strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa. W momencie umieszczania odnośników nie wykryliśmy treści niezgodnych z prawem.

Stałe monitorowanie treści podlinkowanych stron nie jest możliwe bez konkretnych podstaw wskazujących na naruszenie prawa. W przypadku uzyskania wiedzy na temat naruszeń prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie linki.

Prawa autorskie:

Treści i prace stworzone przez operatorów strony w ramach tych stron internetowych podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i każdy rodzaj wykorzystania wykraczającego poza granice praw autorskich wymaga pisemnej zgody właściwego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie pochodzące z tej strony internetowej są przeznaczone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

W przypadku gdy autorem treści umieszczonych na tej stronie nie jest operator strony, uwzględnia się prawa autorskie osób trzecich. W szczególności odpowiednio oznacza się treści pochodzące od podmiotów trzecich. Jeśli jednak mimo to zauważą Państwo przypadki naruszenia praw autorskich, prosimy nas o tym poinformować. W przypadku uzyskania informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

 
Allgemeine
Geschäftsbedingungen
 
General Terms and
Conditions of Business
 
Zertifikat - Arbeits- und
Gesundheitsschutz-Managementsystem
 
Certificate - Occupational Health and
Safety Management System

 

© 2018 · HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH
Am Stadion 36 · 45659 Recklinghausen · Niemcy
Zarząd firmy: Cornelia Kill-Frech, Eckhard Hell, Dirk Heidhues
Ostatnie zmiany: 2018-06-05 / 10:55 (CET)