Polityka prywatności HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH


Polityka prywatności HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH

Kwestia ochrony danych osobowych traktowana jest przez firmę HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH bardzo poważnie. Jako spółka prawa prywatnego podlegamy przepisom Federalnej Ustawy o Ochronie Danych.

Dane osobowe

Dane osobowe stanowią informacje, które mogą być wykorzystywane do identyfikacji danej osoby. Zawierają informacje takie jak imię i nazwisko, adres, kod pocztowy oraz numer telefonu. Jeśli nasza strona wymaga gromadzenia, przechowywania i/lub przetwarzania takich danych, HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH zobowiązuje się do zachowania tych informacji w tajemnicy.

Ujawnienie danych osobowych osobom trzecim

Kontaktując sie z Państwem, będziemy korzystać z Państwa danych osobowych wyłącznie na potrzeby firmy HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH oraz spółek zależnych. Państwa dane nie będą udostępniane osobom trzecim bez wyraźnej zgody. Przekazywanie danych usługodawcom w ramach części procesu zamówienia podlega przepisom BDSG oraz pozostałym przepisom mającym zastosowanie odnośnie polityki prywatności w firmie HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH. Do stopnia w jakim jesteśmy zobowiązani prawnie lub postanowieniem sądu, przekażemy Państwa dane do władz uprawnionych do otrzymania takich informacji.

Odnośnik do innych stron

Nasza strona zawiera linki do innych stron internetowych. Nie mamy żadnego wpływu na dostawców tych usług odnośnie przestrzegania przepisów o ochronie danych.

 

Recklinghausen, 1 września 2009r.

 

© 2018 · HOSCH Fördertechnik Recklinghausen GmbH
Am Stadion 36 · 45659 Recklinghausen · Niemcy
Zarząd firmy: Cornelia Kill-Frech, Eckhard Hell, Dirk Heidhues
Ostatnie zmiany: 2018-03-23 / 10:44 (CET)